0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار اصلی انفجار جدید حکم پاسور بمب پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Napoli
۰
۰
Lecce
Finished
۱۹:۳۰
SS Lazio
۰
۰
Sassuolo
inprogress
۲۲:۱۵
Empoli
۰
۰
AS Roma
inprogress
۲۲:۱۵
Atalanta Bergamo
۳
۰
Torino FC
Finished
۱۹:۳۰
Hellas Verona
۰
۰
Internazionale Milano
inprogress
۲۲:۱۵
Frosinone
۰
۰
Udinese Calcio
inprogress
۲۲:۱۵
  Turkey Super Lig
Konyaspor
۱
۳
Galatasaray SK
Finished
۱۹:۳۰
Trabzonspor
۴
۲
Ankaragucu
Finished
۱۹:۳۰
Pendikspor
۰
۱
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۹:۳۰
Fenerbahce SK
۶
۰
Istanbulspor AS
Finished
۱۹:۳۰
Kasimpasa SK
۲
۱
Besiktas JK
Finished
۱۹:۳۰
Hatayspor
۲
۰
Caykur Rizespor
Finished
۱۹:۳۰
Adana Demirspor
۲
۶
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۹:۳۰
  Spain La Liga
Sevilla FC
-
-
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Las Palmas
۱
۱
Alaves
Finished
۱۷:۴۵
Celta de Vigo
۲
۲
Valencia CF
Finished
۱۷:۴۵
Getafe
۱
۲
Real Mallorca
Finished
۱۵:۳۰
  Japan J League
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۹:۳۰
Vissel Kobe
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
Urawa Red Diamonds
۱
۲
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
FC Tokyo
۰
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۹:۳۰
  England Championship
Leeds United
۰
۱
Southampton FC
Finished
۱۷:۳۰
  Denmark Superliga
FC Midtjylland
۳
۳
Silkeborg IF
Finished
۱۸:۳۰
FC Copenhagen
۱
۱
FC Nordsjaelland
Finished
۱۸:۳۰
Brondby I.F.
۲
۳
AGF Aarhus
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium First Division A - Championship Group
Club Brugge KV
۰
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۲۰:۰۰
Union St.-Gilloise
۲
۰
Racing Genk
Finished
۲۰:۰۰
Royal Antwerp FC
۳
۱
RSC Anderlecht
Finished
۲۰:۰۰
  Ecuador Serie A
Macara
۰
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۴:۳۰
Barcelona SC Guayaquil
۳
۰
Tecnico Universitario
Finished
۰۴:۳۰
LDU Quito
۲
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۴:۳۰
Delfin
۲
۰
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS
Vancouver Whitecaps
۱
۲
Inter Miami CF
Finished
۰۶:۰۰
D.C. United (Washington)
۱
۱
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۳
۳
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۰
۱
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
Charlotte
۰
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Orlando City SC
۰
۲
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۳
۴
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۰
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۳:۰۰
Saint Louis City SC
۱
۲
Seattle Sounders
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Rapids
۳
۳
Minnesota United
Finished
۰۵:۰۰
San Jose Earthquakes
۱
۱
Austin FC
Finished
۰۶:۰۰
Portland Timbers
۲
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
Los Angeles Galaxy
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
  Czech Republic 1. Liga - Championship Round
SK Slavia Praha
۴
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۷:۳۰
AC Sparta Praha
۱
۱
FC Viktoria Plzen
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۶
۰
FC Slovacko
Finished
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
SD Amorebieta
۰
۰
RCD Espanyol
Finished
۲۰:۰۰
Real Oviedo
۳
۰
FC Andorra
Finished
۲۰:۰۰
Elche
۱
۲
Eldense
Finished
۲۰:۰۰
Albacete Balompie
۲
۲
CD Mirandes
Finished
۲۰:۰۰
Real Sporting de Gijon
۱
۰
Eibar
Finished
۲۰:۰۰
Racing de Ferrol
۲
۲
Leganes
Finished
۲۰:۰۰
Racing Santander
۰
۲
Real Zaragoza
Finished
۲۰:۰۰
Levante
۲
۲
Alcorcon
Finished
۲۰:۰۰
Burgos CF
۱
۱
Tenerife
Finished
۲۰:۰۰
FC Cartagena
۰
۲
SD Huesca
Finished
۲۰:۰۰
Real Valladolid
۳
۲
Villarreal CF B
Finished
۲۰:۰۰
  Azerbaijan Premier League
Araz Nakhchivan PFK
۲
۲
FK Qarabag
Finished
۱۹:۰۰
PFK Turan Tovuz
۱
۰
Kapaz
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeju United
۱
۰
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۱
۲
Gangwon FC
Finished
۱۱:۰۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۱
۰
Danubio
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Cerro
۳
۲
Club Atletico River Plate
Finished
۱۹:۰۰
Cerro Largo FC
۱
۳
Defensor Sporting
inprogress
۲۱:۳۰
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۲
۱
Pacific FC
Finished
۰۱:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Marathon
۲
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL Victoria
South Melbourne FC
۴
۲
Moreland City FC
Finished
۰۹:۳۰
Oakleigh Cannons
۳
۰
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
  China Jia League
Dalian Young Boy FC
۲
۲
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۰۰
Qingdao Red Lions
۳
۳
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۴
۴
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۰:۳۰
  Austria 2. Landesliga
TUS Gross St. Florian
۱
۱
USV Wies
Finished
۱۲:۰۰
  China Super League
Shenzhen Peng FC
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۳:۳۰
Chengdu Rongcheng FC
۷
۰
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۵
Beijing Guoan FC
۵
۲
Nantong Zhiyun
Finished
۱۴:۳۰
Qingdao Hainiu
۳
۱
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۴:۳۰
Changchun Yatai
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۰۵
Shanghai Port FC
۴
۱
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
  Andorra Copa Constitucio
UE Santa Coloma
۰
۰
FC Pas de La Casa
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
FC Porto
۲
۱
Sporting Clube de Portugal
inprogress
۱۹:۴۵
  Faroe Islands Premier League
KI Klaksvík
۴
۰
B68 Toftir
Finished
۱۷:۳۰
EB Streymur
۳
۰
Skala IF
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Wasl
۳
۰
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۱۹:۱۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney United
۱
۰
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
Rockdale Ilinden FC
۲
۰
St George City FA
Finished
۰۸:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۲
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Cheongju City FC
۱
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۱:۰۰
FC Anyang
۲
۳
Jeonnam Dragons
Finished
۱۱:۰۰
  Colombia Primera A
CD Junior de Barranquilla
۱
۰
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۴:۰۰
Deportivo Pereira
۲
۲
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Pine Hills
۴
۳
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich Knights
۲
۱
North Lakes United
Finished
۱۰:۰۰
  Scotland SWF Cup Women
Rangers (W)
۲
۰
Hearts (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Primera Division Women
Real Betis (W)
۰
۰
Madrid CFF (W)
Finished
۲۰:۰۰
Real Sociedad (W)
۱
۲
Real Madrid (W)
Finished
۱۸:۰۰
Valencia (W)
۳
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Igman Konjic
۱
۴
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۷:۳۰
NK Siroki Brijeg
۲
۲
FK Sarajevo
Finished
۱۸:۳۰
GOSK Gabela
۱
۱
Sloga Doboj
Finished
۱۶:۳۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۲
۱
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۸:۳۰
NK Posusje
۲
۰
FK Zvijezda 09
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
CAAC Brasil FC
۰
۱
Uniao Central
inprogress
۲۱:۳۰
Uni Souza
۱
۰
SE Paraty RJ
inprogress
۲۱:۳۰
EC Resende RJ
۰
۲
EC Vera Cruz RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Spain Tercera Division
Real Murcia B
۱
۲
CF Lorca Deportiva
Finished
۱۲:۳۰
Real Jaen CF
۰
۰
UD Torre del Mar
inprogress
۲۰:۳۰
Sporting Gijon B
۲
۳
L`Entregu CF
Finished
۱۳:۳۰
CE L'Hospitalet
۲
۱
AE Prat
Finished
۱۴:۰۰
Lanzarote
۰
۱
Panaderia Pulido
Finished
۱۴:۰۰
Anguiano
۱
۱
Varea
Finished
۱۸:۳۰
Ontinyent
۰
۱
Atzeneta
inprogress
۲۰:۳۰
CD Basconia
۰
۳
Club Portugalete
Finished
۱۳:۰۰
Gran Pena FC
۴
۱
SD Sarriana
Finished
۱۳:۳۰
CD Mostoles
۱
۱
Colonia Moscardo
Finished
۱۳:۳۰
Cuarte CD
۱
۰
CD Caspe
Finished
۱۳:۳۰
RCD Mallorca B
۵
۱
CD Manacor
Finished
۱۳:۳۰
CD Lealtad
۳
۱
UC Ceares
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Tordesillas
۱
۲
Cultural Leonesa B
Finished
۱۸:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۰
۴
AD Ceuta FC B
Finished
۱۸:۳۰
Salamanca CF UDS
۰
۰
Atletico Astorga CF
Finished
۱۸:۳۰
Alfaro
۲
۲
Oyonesa
Finished
۱۹:۳۰
CD Coria
۴
۱
Moralo
Finished
۱۹:۳۰
CD Cieza
۲
۲
UD Caravaca
Finished
۲۰:۰۰
Xerez Deportivo FC
۱
۱
CD Pozoblanco
Finished
۲۰:۰۰
Poblense
۰
۰
CF Platges de Calvia
Finished
۲۰:۰۰
Jove Espanol
۱
۰
Utiel
inprogress
۲۰:۳۰
CD Toledo
۲
۰
Socuellamos
inprogress
۲۰:۳۰
UE Vilassar de Mar
۲
۱
CF Badalona
Finished
۲۰:۳۰
Atletico Malagueno
۱
۱
UD Almeria B
inprogress
۲۱:۰۰
Arosa SC
۰
۰
UD Ourense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Hong Kong Premier League
North District FC
۱
۲
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
HK U23
۲
۴
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
Kitchee
۲
۳
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۰
۰
Sham Shui Po FC
Finished
۱۰:۳۰
Resources Capital FC
۰
۱
Southern District Rsa
Finished
۱۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Viamaterras Miyazaki (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۳
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۹:۳۰
Nittaida Nippon (W)
۰
۱
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
FC Seagulls Yokohama (W)
۲
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Speranza Takatsuki FC (W)
۰
۱
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad Catolica
۴
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۱:۰۰
O'Higgins
۲
۲
Cobresal Salvador
Finished
۰۳:۳۰
Copiapo
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Italy Serie A Women
Napoli (W)
۰
۰
Ternana (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Huracan
۰
۰
Instituto de Cordoba
inprogress
۲۲:۰۰
Godoy Cruz
۱
۱
San Lorenzo
Interrupted
۰۰:۰۰
Newell's Old Boys
۱
۰
Defensa y Justicia
Finished
۰۰:۰۰
Boca Juniors
۰
۰
Talleres de Cordoba
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Plaza Colonia
۱
۰
CSyD Cooper
inprogress
۲۱:۳۰
Albion FC
۰
۰
Colon FC
Finished
۰۳:۱۵
Montevideo City Torque
۲
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
Tacuarembo
۰
۰
Atenas
inprogress
۲۲:۰۰
  Iceland Urvalsdeild
Fram Reykjavik
۱
۴
Breidablik Kopavogur
Finished
۲۰:۳۰
Stjarnan
۵
۰
KA Akureyri
Finished
۲۰:۳۰
  Poland IV Liga
Wiara Lecha Poznan
۲
۱
Nielba Wagrowiec
Finished
۲۰:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Ferro Carril Oeste
۱
۰
CA San Miguel
Finished
۱۹:۴۰
Brown de Adrogue
۰
۰
Gimnasia y Tiro
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Guemes
۰
۰
CA Estudiantes Caseros
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Madryn
۱
۰
Atlanta
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Moron
۰
۰
Nueva Chicago
inprogress
۲۱:۵۰
CA All Boys
۰
۱
Guillermo Brown
inprogress
۲۲:۰۰
Club Atletico Alvarado
۰
۰
Chacarita Juniors
inprogress
۲۲:۰۰
CD Maipu
۰
۱
Quilmes Atletico Club
inprogress
۲۲:۰۰
Atletico de Rafaela
۱
۲
Almirante Brown de Lules
Finished
۰۰:۳۰
Almagro
۰
۰
Club Atletico Mitre
inprogress
۲۲:۰۰
CA Patronato
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Chaco For Ever
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Chile Primera Division Women
Colo Colo (W)
۱۲
۰
Deportes Antofagasta (W)
Finished
۱۹:۳۰
Cobresal (W)
۰
۰
Coquimbo Unido (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad Catolica (W)
۲
۲
Deportes Iquique (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Algeria Ligue 1
CR Belouizdad
۱
۰
MC El Bayadh
Finished
۱۹:۱۵
ES Setif
۰
۰
NC Magra
Finished
۱۹:۱۵
USM Khenchela
۱
۰
JS Saoura
Finished
۱۹:۱۵
MC Oran
۱
۰
ES Ben Aknoun
Finished
۱۹:۱۵
Paradou AC
۶
۰
US Souf
Finished
۱۹:۱۵
JS Kabylie
۱
۱
MC Alger
Finished
۱۹:۱۵
US Biskra
۰
۱
CS Constantine
Finished
۱۹:۱۵
  Switzerland Super League
Grasshopper Club Zurich
۱
۱
FC Thun
Finished
۱۸:۰۰
  Luxembourg National Division
CS Fola Esch
۲
۰
FC Differdange 03
Finished
۱۷:۳۰
FC Victoria Rosport
۲
۰
FC Marisca Mersch
Finished
۱۷:۳۰
Mondercange
۲
۱
UN 97 Kaerjeng
Finished
۱۷:۳۰
Wiltz
۲
۳
F91 Dudelange
Finished
۱۷:۳۰
FC Swift Hesperange
۲
۰
UNA Strassen
Finished
۱۷:۳۰
Niedercorn Progres
۱
۳
AS Jeunesse Esch
Finished
۱۷:۳۰
Racing FC Union Letzebuerg
۱
۱
US Mondorf-Les-bains
Finished
۱۷:۳۰
Union Titus Petange
۱
۳
FC Schifflange 95
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J2 League
Oita Trinita
۰
۰
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۰
۱
Montedio Yamagata
Finished
۰۸:۳۰
Shimizu S-pulse
۲
۱
Mito HollyHock
Finished
۰۸:۳۰
Vegalta Sendai
۱
۴
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Iwaki SC
۱
۱
Tokushima Vortis
Finished
۰۸:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Rosengard (W)
۴
۰
Pitea IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vittsjo GIK (W)
۳
۰
Trelleborgs FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Vaxjo (W)
۱
۱
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۵
۰
Municipal Limeno
Finished
۰۳:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۲
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۰۰
Universidad Central de Venezuela
۰
۲
Deportivo La Guaira
Finished
۰۳:۳۰
  Austria League 1 Women
SK Sturm Graz (W)
۴
۰
FC Bergheim (W)
Finished
۱۴:۱۵
Union Kleinmunchen (W)
۱
۱
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۴:۱۵
Wacker Innsbruck (W)
۳
۲
SPG FC Lustenau/FC Dornbirn (W)
Finished
۱۴:۱۵
SKN St. Polten (W)
۲
۰
SV Neulengbach (W)
Finished
۱۴:۱۵
FK Austria Vienna (W)
۳
۳
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Blooming
۱
۰
Real Tomayapo
Finished
۰۲:۳۰
Bolivar
۴
۰
Real Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Guabira Santa Cruz
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Serie C
Sampaio Correa-MA
۰
۱
Botafogo PB
Finished
۰۲:۰۰
Floresta EC
-
-
Ferroviario
Cancelled
۰۲:۰۰
Figueirense FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sao Bernardo FC
-
-
CS Alagoano AL
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Australia NPL ACT
Tuggeranong Utd
۲
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Croatia
۳
۱
Yoogali SC
Finished
۰۸:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
FC Velke Mezirici
۲
۲
FK Pelhrimov
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Tasovice
۱
۱
Breclav
Finished
۱۸:۳۰
MFK Havirov
۴
۰
TJ Repiste
Finished
۱۱:۴۵
FK Meteor Praha VIII
۴
۰
SK Cesky Brod
Finished
۱۱:۴۵
Slavicin
۰
۳
SFK Holesov
Finished
۱۱:۴۵
Velke Hamry
-
-
RMSK Cidlina Novy Bydzov
Finished
۱۲:۰۰
Admira Praha II
۱
۰
SK Ujezd Praha 4
Finished
۱۵:۳۰
FK Kozlovice
۰
۲
FC Vsetin
Finished
۱۸:۳۰
SSK Bilovec
۱
۰
Frenstat Pod Radhostem
Finished
۱۸:۳۰
FC Spartak Velka Bites
۳
۰
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۸:۳۰
TJ Dalnice Sperice
۲
۱
SK Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۸:۳۰
FK Bohumin
۳
۱
Valasske Mezirici
Finished
۱۸:۳۰
TJ Skatice
۰
۰
Tatran Vsechovice
Finished
۱۸:۳۰
Pencin-Turnov
۲
۲
FK Trutnov
Finished
۱۸:۳۰
SK Benatky nad Jizerou
-
-
MFK Chrudim B
Finished
۱۸:۳۰
SK Lisen B
۱
۳
Havlickuv Brod
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Lanzhot
۳
۱
Slavoj TKZ Polna
Finished
۱۸:۳۰
Hlinsko
۱
۱
FK Dobrovice
Finished
۱۸:۳۰
Louny
-
-
Sokol Nespeky
Finished
۱۸:۳۰
FSC Stara Rise
۰
۵
AFC Humpolec
Finished
۱۸:۳۰
Domazlice B
۱
۰
FK Jindrichuv Hradec
Finished
۱۸:۳۰
  Myanmar MNL League Cup
Shan United FC
۱
۱
Dagon Star United
Finished
۱۳:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Kwai Tsing
۱
۴
Kwong Wah
Finished
۱۳:۰۰
Tung Sing
۰
۲
Sun Hei SC
Finished
۱۱:۰۰
Leaper Metro Gallery FC
۸
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۰۹:۰۰
Fu Moon
۰
۵
Wofoo Social Enterprises
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۲
۵
Yau Tsim Mong
Finished
۰۹:۰۰
Chelsea SS HK
۳
۴
Lucky Mile
Finished
۱۱:۰۰
Mutual FC
۱
۳
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۰
۰
Wanchai SF
Finished
۱۱:۰۰
  Poland Ekstraliga Women
Pogon Szczecin (W)
۳
۰
Pogon Tczew (W)
Finished
۱۳:۳۰
KKP Stomilanki Olsztyn (W)
۱
۰
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۴:۳۰
GKS Katowice (W)
۲
۱
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۷:۰۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۲
۰
APLG Gdansk (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Vietnam V-League
Hai Phong
۳
۲
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۵:۴۵
Song Lam Nghe An
۱
۰
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۳:۳۰
Lam Son Thanh Hoa
۲
۵
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۱
۲
Binh Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Cong Anh Ha Noi
۱
۲
The Cong Viettel FC
Finished
۱۵:۴۵
  Chile Primera B
Santiago Wanderers
۱
۲
CD Antofagasta
Finished
۲۰:۰۰
Deportes Recoleta
۲
۱
Deportes Temuco
Finished
۲۰:۰۰
Curico Unido
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Malawi Super League
Mighty Tigers
۲
۳
Kamuzu Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Dedza Dynamos
۳
۰
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
  Poland 1. Division
Arka Gdynia
۰
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۶:۳۰
Motor Lublin
۲
۱
Podbeskidzie Bielsko-Biala
Finished
۱۶:۳۰
Wisla Plock
۱
۲
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۳۰
Miedz Legnica
۴
۱
Lechia Gdansk
Finished
۱۶:۳۰
OKS Odra Opole
۲
۰
Znicz Pruszkow
Finished
۱۶:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۱۶:۳۰
GKS 71 Tychy
۰
۱
Gornik Leczna
Finished
۱۶:۳۰
Stal Rzeszow
۱
۲
Polonia Warszawa
Finished
۱۶:۳۰
TS Wisla Krakow
۰
۳
Termalica BB Nieciecza
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۰
۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۹:۰۰
Inter Turku II
۴
۰
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۶:۳۰
Ilves II
۳
۴
SexyPoxyt
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۴
۱
EIF Ekenas
Finished
۱۹:۰۰
IFK Mariehamn
۱
۱
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۹:۰۰
  Egypt Premier League
Talaea El Gaish
۱
۰
Baladiyet El Mahallah
Finished
۱۹:۳۰
National Bank
۲
۲
El Ismaily Sporting Club
Finished
۱۶:۳۰
Future FC
۰
۰
Al Masry Club
Finished
۱۹:۳۰
  Morocco Botola 2
Club Omnisports De Meknes
۳
۳
Olympique Dcheira
Finished
۱۹:۳۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۵
۰
AS Sale
Finished
۱۹:۳۰
Club Jeunesse Ben Guerir
۱
۰
WAF Fes
Finished
۱۹:۳۰
Stade Marocain
۴
۲
JSM Massira
Finished
۱۹:۳۰
Rapide Club Oued Zem
۱
۰
Kawkab AC Marrakech
Finished
۱۹:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
۲
۰
Olympique Khouribga
Finished
۱۹:۳۰
Chabab Atlas Khenifra
۱
۳
Racing de Casablanca
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania A Lyga
Siauliai FA
۱
۲
FK Zalgiris Vilnius
Finished
۱۹:۴۵
Banga Gargzdai
۰
۳
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Mineiro 2
URT MG
۰
۰
North EC MG
inprogress
۲۲:۰۰
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Betim FC
Finished
۰۰:۰۰
Valeriodoce EC
۱
۱
SC Aymores
Finished
۱۶:۳۰
  Gambia Division 2
Gambia Ports Authority
۱
۱
Serrekunda FC
Finished
۲۰:۰۰
  Romania Liga I - Conference League Playoff
Universitatea Craiova
۰
۰
Universitatea Cluj
inprogress
۲۰:۳۰
  Iceland U19 League
FH Hafnarfjordur U19
۱
۴
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Olimpo
۰
۱
Club Cipolletti
inprogress
۲۱:۳۰
Kimberley Mar del Plata
۲
۰
Deportivo Rincon
Finished
۱۷:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۰
۰
Deportivo Camioneros
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atlético Germinal
۰
۰
Santamarina Tandil
inprogress
۲۱:۳۰
Juventud Unida Universitario
۱
۱
San Martin de Mendoza
inprogress
۲۲:۰۰
Central Norte Salta
-
-
Boca Unidos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sol de Mayo
۲
۰
Club Circulo Deportivo
inprogress
۲۱:۳۰
Douglas Haig
۲
۰
Defensores de Pronunciamiento
inprogress
۲۱:۳۰
Huracan Las Heras
۰
۰
Gutierrez SC
inprogress
۲۲:۰۰
San Martin Formosa
-
-
Sol de America de Formosa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
-
-
Sportivo Estudiantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sarmiento de la Banda
-
-
CA Union de Sunchales
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Hungary NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۱
۰
Gyori ETO (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Ameliano
۰
۰
Libertad Asuncion
inprogress
۲۲:۰۰
Tacuary
۱
۳
Cerro Porteno
Finished
۰۰:۳۰
Nacional Asuncion
۳
۰
Sol de America
Finished
۰۰:۳۰
Guarani Asuncion
۰
۱
Sportivo Luqueno
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Atlas
۱
۱
Yupanqui
inprogress
۲۲:۰۰
Juventud Unida San Miguel
۰
۰
Deportivo Muniz
inprogress
۲۲:۰۰
Argentino de Rosario
۰
۰
Deportivo Paraguayo
inprogress
۲۲:۰۰
CSD Central Ballester
۰
۰
CA Ituzaingo
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Goiano 2
Inhumas Esporte Clube
۱
۱
Centro Oeste Go
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Serie D
Potiguar de Mossoro
۱
۱
Santa Cruz de Natal
inprogress
۲۲:۰۰
Maracana EC
۰
۱
Iguatu CE
inprogress
۲۲:۰۰
EC Agua Santa SP
۱
۱
Sao Jose SP
Finished
۰۰:۳۰
Mixto EC
۲
۱
Real Brasilia
Finished
۰۰:۳۰
Brasiliense FC
۰
۰
Uniao Rondonopolis MT
inprogress
۲۲:۰۰
Itabaiana
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Manaus FC
-
-
Manauara EC AM
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Uruguay Amateur Cup
Sportivo Barracas Dolores
۱
۰
Estudiantil Sanducero FC
inprogress
۲۲:۰۰
Huracan de Paysandu
۰
۰
Ferro Carril de Salto
inprogress
۲۲:۰۰
Paysandu Bella Vista
۱
۱
Pirata Juniors
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Libertad
۰
۱
San Carlos de Maldonado
inprogress
۲۲:۰۰
ID Boquita
۰
۱
CA Florida
inprogress
۲۲:۰۰
Laureles FC
-
-
Santa Emilia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Boca Juniors Melo
۰
۰
Huracan Treinta
inprogress
۲۳:۰۰
  Belgium First Division B
KV Kortrijk
۰
۱
Lommel United
Finished
۱۵:۰۰
  Malaysia Super League
Selangor FC
۴
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۵:۴۵
  Estonia Esiliiga B
FC Kuressaare II
۲
۰
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۳:۰۰
Johvi FC Phoenix
۰
۴
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۳:۰۰
JK Trans Narva II
۰
۰
Tartu Kalev
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna JK Legion
۲
۰
Pärnu JK
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 1
Buriram United FC
۸
۲
Khon Kaen United
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United FC
۲
۳
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۳
۰
Prachuap FC
Finished
۱۴:۳۰
Sukhothai FC
۰
۳
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۶
۰
Nakhon Pathom United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok United
۳
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۴
۲
Police Tero FC
Finished
۱۴:۳۰
Chonburi FC
۳
۲
Trat FC
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Youth League
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
۱
۲
KS Gornik Zabrze U19
Finished
۱۲:۰۰
KKS Lech Poznan U19
۳
۴
Wisla Krakow U19
Finished
۱۳:۳۰
Zaglebie Lubin U19
۴
۴
MKS Pogon Szczecin U19
Finished
۱۴:۳۰
Korona Kielce U19
۳
۴
Legia Warsaw U19
Finished
۱۷:۰۰
  Scotland Premiership
Ross County
۴
۰
Raith Rovers
Finished
۱۴:۳۰
  Chile Segunda Division
Deportes Linares
۲
۳
Trasandino Los Andes
Finished
۰۱:۰۰
Concon National
۰
۱
CD Arturo Fernandez Vial
Finished
۰۳:۳۰
Deportes Concepcion
۰
۰
CSD San Antonio Unido
Finished
۲۰:۰۰
Puerto Montt
-
-
General Velasquez
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States National Premier Soccer League
Valeo FC
۲
۱
Hartford City
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie B
Guarani FC De Campinas
۰
۰
Paysandu
Finished
۰۳:۳۰
Vila Nova GO
-
-
Brusque
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ituano SP
-
-
AA Ponte Preta
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States USL Championship
Memphis 901 FC
۲
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Indy Eleven
۲
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۲:۳۰
Miami FC
۰
۴
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۱
۰
Las Vegas Lights
Finished
۰۳:۰۰
New Mexico United
۲
۱
San Antonio FC
Finished
۰۴:۳۰
Sacramento Republic FC
۰
۰
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
Orange County SC
۰
۲
Loudoun United FC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Queensland
Gold Coast United
۰
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane Roar U21
۲
۳
Brisbane City
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Acacia Ridge
۱
۱۰
Brisbane Knights
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۲
۱
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۰:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Hradec Kralove B
۵
۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
Finished
۱۱:۴۵
Slavia Prague B
۱
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۱:۴۵
FK Pardubice B
۱
۰
FK Usti nad Labem
Finished
۱۱:۴۵
MFK Karvina B
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۴۵
FC Slovacko B
۱
۳
FC Zlin B
Finished
۱۱:۴۵
Unicov
۱
۰
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
Banik Ostrava B
۲
۰
CSK Uhersky Brod
Finished
۱۱:۴۵
FK Admira Praha
۱
۳
FC Pisek
Finished
۱۱:۴۵
Mlada Boleslav B
۰
۱
FK Teplice B
Finished
۱۱:۴۵
Slovan Liberec B
۱
۲
SK Sokol Brozany
Finished
۱۸:۳۰
Frydek Mistek
۵
۰
SK Hranice
Finished
۱۸:۳۰
  Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
۳
۲
Khoromkhon Klub
Finished
۱۱:۴۵
FC Selenge Press Falcons
۰
۳
Deren
Finished
۱۴:۴۵
  Costa Rica Primera Division Women
Municipal Perez Zeledon (W)
۰
۷
Sporting FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
  China League 2
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۲:۳۰
Langfang City of Glory
۳
۰
Rizhao Yuqi
Finished
۱۰:۳۰
Quanzhou Yassin
۱
۵
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Lanhang
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۵:۰۰
  Lithuania A Lyga Women
MFA Zalgiris (W)
۲
۳
Gintra Universitetas (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Esiliiga
Harju Jalgpallikool
۴
۳
Tabasalu Charma
Finished
۱۳:۰۰
FC Tallinn
۸
۱
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۳:۰۰
FC Elva
۰
۲
Viimsi JK
Finished
۱۳:۰۰
FCI Levadia Tallinn II
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
GFC Friends
۷
۲
Sui Tung
Finished
۱۳:۰۰
Tsuen Wan
۲
۰
Islands FC
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun FC
۲
۱
Konter
Finished
۱۵:۰۰
  Vietnam 2. Division
PVF Vietnam
۲
۱
Tay Nguyen
Finished
۱۳:۳۰
Ha Noi II
۱
۰
DAK Lak
Finished
۱۱:۳۰
  Taiwan Premier League
Ming Chuan University
۳
۱
Taiwan Power Company
Finished
۱۴:۰۰
Taichung Futuro
۵
۱
Vikings-Play One FC
Finished
۱۱:۰۰
Hang Yuen
۱
۲
AC Taipei
Finished
۱۴:۰۰
Taiwan Shihu
۰
۳
Tainan City Steel
Finished
۱۱:۰۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Brondby (W)
۴
۰
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۴:۳۰
Fc Thy-Thisted (W)
۲
۲
Osterbro IF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aalborg Bk (W)
۱
۰
B93 Kopenhagen (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Superettan
Skovde AIK
۱
۲
Osters IF
Finished
۱۴:۳۰
Gefle IF
۳
۱
Orebro SK
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۱
۲
Ostersunds FK
Finished
۱۶:۳۰
Sandvikens IF
۳
۱
Orgryte IS
Finished
۱۶:۳۰
Helsingborgs IF
۰
۱
Landskrona Bois
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Home Farm FC
۲
۴
Wayside Celtic FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangor Celtic FC
۱
۲
Kilbarrack United
Finished
۱۳:۳۰
Balscadden FC
۴
۱
Mullingar Athletic
Finished
۱۳:۳۰
Crumlin United FC
۰
۰
Maynooth University FC
Finished
۱۴:۳۰
Bluebell United
۰
۵
Killester Donnycarney FC
Finished
۱۴:۳۰
  France U19 League Women
Guingamp U19 (W)
۱
۳
Olympique Lyon U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Paris Saint-Germain U19 (W)
۱
۲
Nantes U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
GPSO 92 Issy U19 (W)
۲
۱
Reims U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dijon U19 (W)
۴
۳
Montpellier U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division
Valerenga IF Oslo
۳
۱
Levanger FK
Finished
۱۶:۰۰
  Austria Regionalliga West
SV Wals-Grünau
۲
۲
SPG Motz/Silz
Finished
۱۵:۳۰
RW Rankweil
۲
۲
Reichenau
Finished
۱۸:۳۰
SC Rothis
۶
۱
Dornbirner SV
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Paulista Women
Sao Paulo (W)
۱
۱
Palmeiras (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
TSG Sprockhovel
۵
۰
TSV Victoria Clarholz
Finished
۱۶:۳۰
SG Wattenscheid 09
۱
۳
1. FC Gievenbeck
Finished
۱۶:۳۰
ASC Dortmund
-
-
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۶:۳۰
FC Brunninghausen
۱
۴
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
SF Siegen 1899
۱
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۴
۰
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
Spvgg Erkenschwick
۰
۳
Turkspor Dortmund 2000
Finished
۱۶:۳۰
  Zanzibar Premier League
Ngome FC
۱
۱
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
Kipanga FC
۶
۰
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
  Switzerland Super League Women
Servette Chenois (W)
۳
۱
FC Zurich (W)
Finished
۱۶:۴۵
  Germany Oberliga Niederrhein
VfB 03 Hilden
۴
۳
Sonsbeck
Finished
۱۷:۰۰
Kleve
۲
۲
DJK Adler Union Frintrop
Finished
۱۶:۳۰
TVD Velbert
۰
۳
Schwarz Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
SF Hamborn 07
۳
۱
Ratinger Spvg
Finished
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۳
۱
FC Buderich 02
Finished
۱۶:۳۰
SC St Tonis 11/20
۱
۱
Mulheimer FC 97
Finished
۱۷:۰۰
Union Nettetal
۲
۱
Sportfreunde Baumberg
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Rappe GOIF
۱
۲
IFK Simrishamn
Finished
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۲
۱
Hogaborgs BK
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Laholms FK
۴
۰
Qviding FIF
Finished
۱۵:۳۰
Vastra Frolunda IF
۵
۰
Sävedalens IF
Finished
۱۴:۳۰
Landvetter IS
۳
۲
BK Astrio
Finished
۱۷:۳۰
IK Tord Jonkoping
۱
۲
Lindome GIF
Finished
۱۸:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
SK Solnice
۲
۲
Spartak Police Nad Metuji
Finished
۱۵:۳۰
FC Velke Mezirici B
۰
۲
Kamenice Nad Lipou
Finished
۱۵:۳۰
TJ Nova Ves
۱
۱
Sapeli Polna
Finished
۱۸:۰۰
FK Usti nad Labem B
۴
۰
FK Tatran Kadan
Finished
۱۸:۳۰
  Kazakhstan Cup
Zhetysu Taldykorgan
۲
۱
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
FK Kaspyi Aktau
۱
۰
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Eidsvold TF
۰
۳
Stjordals Blink
Finished
۱۵:۳۰
Tromsdalen UIL
۳
۲
Strommen IF
Finished
۱۶:۳۰
Junkeren
۳
۴
Follo Fotball Ski
Finished
۱۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Innstrandens IL
۳
۷
Kongsvinger 2
Finished
۱۵:۳۰
Fredrikstad 2
۶
۱
Ulfstind
Finished
۱۷:۳۰
Bodo/Glimt 2
۱
۳
Skjervoy
Finished
۱۷:۴۵
  Denmark 1st Division
Elite 3000 Helsingor
۰
۳
B93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
Koge
۱
۰
Naestved BK
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 1. Division Women
Fyllingsdalen (W)
۰
۱
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hoenefoss (W)
۳
۱
Avaldsnes (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bodo/Glimt (W)
۰
۱
Viking FK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ovrevoll Hosle (W)
۰
۴
Fortuna Aalesund (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Hammarby IF
۳
۰
IK Sirius FK
Finished
۱۵:۳۰
Vasteras SK FK
۱
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۱۸:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۳
۰
Madura United F.C.
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia U19 League
Cukaricki U19
۶
۲
FK Novi Pazar U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Jedinstvo Ub U19
۰
۴
FK Vojvodina U19
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۵
۱
Pitea IF
Finished
۱۷:۳۰
IFK Stocksund
۲
۳
AFC Eskilstuna
Finished
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
۳
۱
Assyriska Foreningen
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
IFK Osteraker FK
۰
۲
Arlanda
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFC Cherno More Varna
۳
۱
Levski Krumovgrad
Finished
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۰
PFC CSKA Sofia
inprogress
۲۱:۰۰
PFC Levski Sofia
۱
۰
PFC Ludogorets Razgrad
Finished
۱۸:۳۰
  Uzbekistan Super League
Neftchi Fargona
۱
۰
Olmaliq OKMK
Finished
۱۷:۳۰
Sogdiyona Jizzax
۴
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۰۰
  Togo Championnat National
FC Espoir Tsevie
۱
۰
Dyto FC
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Carioca 2
AD Cabofriense
۰
۲
America RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division Women
Danubio (W)
۰
۰
Defensor Sporting (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Montevideo Wanderers (W)
۱
۱
Montevideo City Torque (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Club Nacional Montevideo (W)
۳
۰
Boston River (W)
inprogress
۲۰:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF
Real Betis B
۱
۰
Pontevedra
inprogress
۲۰:۳۰
CD Numancia
۲
۱
Yeclano Deportivo
Finished
۱۹:۳۰
Marbella FC
۱
۰
UD Logrones
inprogress
۲۰:۳۰
Zamora
۱
۰
San Sebastian De Los Reyes
inprogress
۲۱:۰۰
Orihuela
۳
۱
Barakaldo
inprogress
۲۱:۰۰
  Senegal Ligue 1
Generation Foot
۰
۱
Teungueth
inprogress
۲۰:۳۰
AS Dakar Sacre Coeur
۷
۲
ASC Diambars
Finished
۲۰:۳۰
Guediawaye FC
۱
۰
US Goree
inprogress
۲۰:۳۰
Stade de Mbour
۰
۰
AS Pikine
inprogress
۲۰:۳۰
  Guatemala Liga Nacional Women
UNIFUT Antigua (W)
۲
۱
Club Deportivo Xela (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Burkina Faso Coupe du Faso
AS du Faso-Yennenga
۲
۲
Real du Faso
Finished
۱۹:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Bouake FC
۰
۰
Sporting Club de Gagnoa
Finished
۱۹:۰۰
ASI d'Abengourou
۰
۳
Stade d'Abidjan
Finished
۱۹:۰۰
AFAD Djekanou
۱
۰
Stella Club d Adjame
inprogress
۲۱:۳۰
  Croatia HNL
GNK Dinamo Zagreb
۳
۳
NK Rudes Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
HNK Rijeka
۴
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB II
FC Ajka
۰
۱
Gyori ETO FC
Finished
۱۹:۰۰
Pecsi MFC
۱
۱
Szeged-Csanad Grosics
Finished
۱۸:۳۰
Gyirmot
۲
۱
Szombathelyi Haladas
Finished
۱۸:۳۰
Kazincbarcika BSC
۱
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۸:۳۰
BVSC Zuglo
۰
۰
Budapest Honved FC
Finished
۱۸:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۱
۳
BFC Siofok
Finished
۱۸:۳۰
Csakvar TK
۱
۲
Tiszakecskei LC
Finished
۱۸:۳۰
Budapest Vasas SC
۴
۰
Soroksar SC
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
Wolfsberger Athletik Club II
۳
۰
Deutschlandsberger SC
Finished
۱۷:۳۰
ASK Klagenfurt
۲
۰
SV Allerheiligen
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkonen
KPV Kokkola
۱
۰
OLS
Finished
۱۹:۰۰
JJK Jyvaskyla
۲
۴
FC Jazz Pori
Finished
۱۹:۰۰
VIFK Vaasa
۲
۱
FC Vaajakoski
Finished
۱۶:۳۰
EPS
۲
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۹:۰۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۱
۱
KuPS Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
Atlantis FC
۲
۲
Klubi 04
Finished
۱۹:۰۰
  Ghana 1. Division
Attram De Visser
۱
۰
Vision FC
Finished
۱۸:۳۰
Venomous Vipers
۰
۲
Basake Holy Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Young Redbull FC
۰
۰
Ebusua Dwarfs
Finished
۱۱:۳۰
  Hungary NB III
Komarom VSE
۱
۲
Csornai SE
Finished
۱۸:۳۰
Zalaegerszegi TE II
۰
۲
Bicskei TC
Finished
۱۸:۳۰
Gyori ETO FC II
۶
۲
Dorogi FC
Finished
۱۴:۳۰
Debrecen EAC
۲
۲
Karcagi SE
Finished
۱۸:۳۰
Budapest Honved II
۳
۱
Monori SE
Finished
۱۸:۳۰
Ferencvarosi TC II
۴
۰
Paksi SE II
Finished
۱۸:۳۰
Dabas FC
۲
۲
Penzugyor
Finished
۱۸:۳۰
Kisvarda II
۳
۲
Salgotarjani
Finished
۱۸:۳۰
MTK Budapest II
۲
۱
FC Dunafoldvar
Finished
۱۸:۳۰
Kelen SC
۱
۲
III Keruleti Tue Upe
Finished
۱۸:۳۰
Szeged-Csanad Grosics II
۰
۱
Korosladany MSK
Finished
۱۸:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۲
Tiszafuredi
Finished
۱۸:۳۰
Erzsebeti SMTK
۲
۱
Hodmezovasarhelyi
Finished
۱۸:۳۰
BKV Elore
۱۰
۰
Cegled VSE
Finished
۱۸:۳۰
Budaorsi SC
۶
۱
Gyirmot SE II
Finished
۱۸:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۲
۱
Vasas SC II
Finished
۱۸:۳۰
  Norway Eliteserien
Viking Stavanger
۳
۰
Ham-Kam
Finished
۱۸:۳۰
Rosenborg BK
۲
۱
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
۱
۳
Molde FK
inprogress
۲۰:۴۵
Sarpsborg 08
۱
۳
Stromsgodset IF
Finished
۱۸:۳۰
FK Haugesund
۲
۱
Sandefjord
Finished
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۲
۱
Lillestrom SK
Finished
۱۸:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Club Independiente Unificada
۱
۱
Club Interfi
Finished
۱۸:۰۰
Stormers SC
۵
۱
Cdf Karapanza Tarabuco
inprogress
۲۰:۳۰
  Tunisia Ligue 1
AS Marsa
۰
۳
Olympique Beja
Finished
۱۸:۰۰
EGS Gafsa
۳
۱
US Tataouine
Finished
۱۸:۰۰
Us Ben Guerdane
۳
۰
ES Metlaoui
Finished
۱۸:۰۰
AS Slimane
۱
۰
Bizertin
Finished
۱۸:۰۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Bataeh U21
۲
۲
Al Ain U21
Finished
۱۷:۴۵
Baniyas SC U21
۱
۴
Al Ittihad Kalba U21
Finished
۱۷:۴۵
  United Arab Emirates Division 1
Al Jazira Hamra
۱
۱
Gulf United FC
Finished
۱۷:۴۵
Dibba AL Fujairah
۲
۰
Fujairah FC
Finished
۱۷:۴۵
Al Dhaid
۲
۲
Masfout Club
Finished
۱۷:۴۵
AL Dhafra
۱
۲
Gulf Heroes FC
Finished
۱۷:۴۵
Al Urooba
۲
۲
Al Hamriyah
Finished
۱۷:۴۵
Dubai United FC
۰
۱
Dibba Al-Hisn
Finished
۱۷:۴۵
Al Taawon FC
۱
۱
Al Arabi Umm Al Quwain
Finished
۱۷:۴۵
Dubai City FC
۱
۶
Masafi
Finished
۱۷:۴۵
  Latvia 1. Liga
Ogre United
۴
۰
Valmiera FC II
Finished
۱۵:۳۰
SK Super Nova
۲
۱
FK Ventspils
Finished
۱۵:۳۰
Skanstes SK
۰
۵
FK Rigas Futbola Skola II
Finished
۱۹:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۰
۷
Riga FC II
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Hamburger SV (W)
۴
۱
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Monchengladbach (W)
۴
۳
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۵:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Munich II (W)
۴
۰
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۵:۳۰
SC Sand (W)
۵
۴
Weinberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen (W)
۵
۱
VfL Wolfsburg II (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Ingolstadt 04 (W)
۱
۲
1. FFC Turbine Potsdam (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia U19 League
NK Dugopolje U19
۴
۰
Kustosija U19
Finished
۱۵:۳۰
NK Istra 1961 U19
۷
۰
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۶:۳۰
  United States NWSL
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Utah Royals (W)
۰
۱
Kansas City Current (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۸:۱۵
  Australia NPL ACT Women
Canberra Olympic (W)
۲
۱
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۰۰
Belconnen United (W)
۵
۱
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۱
۷
Ipswich FC U23
Finished
۰۸:۰۰
  Japan Emperor Cup
Mitsubishi Mizushima FC
۳
۴
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۷:۳۰
Gainare Tottori
۱
۲
Baleine Shimonoseki
Finished
۰۷:۳۰
Fukushima United FC
۸
۰
Oyama SC
Finished
۰۷:۳۰
University of Tsukuba
۱
۰
Meiji University
Finished
۰۷:۳۰
Fukuyama City FC
۳
۰
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
Nagano Parceiro
۷
۰
Saruta Kogyo
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۰
Imabari FC
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۳
۲
St George City FA U20
Finished
۰۶:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۶:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Oakleigh Cannons U23
۰
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Napier City Rovers
۲
۲
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
  Panama LPF
Costa Del Este
۰
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۴:۳۰
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۹
۰
Sportivo Trinidense (W)
Finished
۰۲:۴۵
2 de Mayo (W)
۰
۴
Cerro Porteno (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Mokpo City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۰۹:۳۰
Busan Transport Corp
۱
۳
Yangpyeong FC
Finished
۰۸:۳۰
Siheung Citizen
۱
۰
Hwaseong FC
Finished
۰۸:۳۰
  United States WPSL Women
San Francisco Nighthawks (W)
۷
۰
Fresno Freeze (W)
Finished
۰۱:۳۰
La Roca FC (W)
۳
۲
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۰۰
SoCal Dutch Lions (W)
۲
۱
San Diego Parceiro LFC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۳
RAMS Village Superstars
Finished
۰۱:۳۰
St. Peters Strikers FC
۲
۰
SLH St Pauls Utd
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۱
۰
EC Laranja Mecanica
Finished
۰۱:۰۰
Patriotas FC
۱
۰
Gremio Maringa
Finished
۱۷:۳۰
Apucarana SC
۱
۰
Nacional PR
inprogress
۲۲:۰۰
  United States USL League Two
Ann Arbor
۱
۰
Oakland FC
Finished
۰۰:۳۰
Weston FC
۱
۰
St. Petersburg FC
Finished
۰۲:۰۰
Fort Wayne FC
۱
۰
Toledo Villa FC
Finished
۰۲:۳۰
Miami AC
۱
۱
Tampa Bay United SC
Finished
۰۲:۳۰
Davis Legacy
۲
۵
Project 51O
Finished
۰۳:۳۰
Flatirons Rush SC
۳
۱
Utah United
Finished
۰۴:۳۰
New Jersey Copa
۱
۲
Staten Island
Finished
۰۰:۳۰
West Virginia United
۳
۱
Wake FC
Finished
۰۱:۳۰
RKC Soccer Club
۶
۱
Rochester United
Finished
۰۲:۳۰
South Carolina United FC
۱
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Eagles
۲
۲
Salem City FC
Finished
۰۲:۳۰
SC United Bantams
۱
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
Flint City Bucks
۰
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
West Chester United
۲
۱
Reading United AC
Finished
۰۳:۰۰
Mississippi Brilla
-
-
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Louisiana Krewe FC
۲
۱
Hattiesburg FC
Finished
۰۳:۳۰
Capo II
۱
۴
FC Tucson
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Camboriu
۱
۰
Guarani de Palhoca
Finished
۰۰:۳۰
Juventus Jaragua do Sul
۲
۰
Caravaggio FC
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Catarinense
۰
۰
CA Carlos Renaux
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Joinville U20
۲
۲
Avai U20
Finished
۰۰:۰۰
Brusque U20
۲
۴
Clube Nautico Marcilio Dias U20
Finished
۱۷:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Cucuta Deportivo (W)
۱
۲
America de Cali (W)
Finished
۰۰:۰۰
CD Real Santander (W)
۲
۲
Millonarios (W)
Finished
۰۰:۰۰
La Equidad (W)
-
-
Alianza FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Kyrgyzstan Premier League
FK Kyrgyzaltyn
۰
۱
FC Alga
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Pyeongchang United
۲
۳
Jeonbuk Motors II
Finished
۰۸:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۱
۱
Namyangju Citizen
Finished
۰۸:۳۰
Jeonju Citizen
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۰۸:۳۰
  United States USL League One
South Georgia Tormenta FC
۱
۲
Richmond Kickers
Finished
۰۳:۰۰
Spokane Velocity FC
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۴:۳۰
Northern Colorado Hailstorm FC
۳
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
Forward Madison FC
۱
۰
One Knoxville SC
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۴
Lexington SC
Finished
۰۳:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۳
۳
Northcote City
Finished
۰۹:۳۰
  Thailand League 1 Women
Chonburi FA (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Kolmonen
PK Keski-Uusimaa II
۱
۲
TuPS
Finished
۱۴:۳۰
HyPS Hyvinkaa
۲
۳
RiPS Riihimaki
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۲
۰
Ipswich FC
Finished
۱۰:۱۵
  Lithuania I Lyga
Tauras Taurage
۵
۰
Kauno Zalgiris II
Finished
۱۴:۳۰
Hegelmann Litauen II
۱
۱
FC Garliava
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
Rot-Weiss Walldorf II
۲
۵
SC Dortelweil
Finished
۱۴:۳۰
SG Union Klosterfelde
۶
۴
Fortuna Babelsberg
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Germania 08 Ober-Roden
۱
۱
SKV Rot-Weiss Darmstadt
Finished
۱۷:۰۰
ASC Neuenheim
۲
۱
VfR Gommersdorf
Finished
۱۸:۳۰
Reichenbacher FC
۰
۲
VfB Eppingen
Finished
۱۸:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Bayelsa Queens FC (W)
۱
۱
Edo Queens (W)
Finished
۱۴:۳۰
Confluence Queens (W)
۰
۱
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Berlin Liga
Frohnauer SC
۱
۳
BFC Preussen Berlin
Finished
۱۴:۱۵
SFC Stern
۲
۲
SSC Teutonia 99
Finished
۱۳:۰۰
1. FC Wilmersdorf
۳
۱
TSV Rudow
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Cameroon Cup
Victoria Utd Limbe
۲
۱
Les Astres
Finished
۱۳:۳۰
Avion Academy
۰
۳
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۳:۳۰
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Greece Super League Women
OFI (W)
۵
۰
Larissa (W)
Finished
۱۳:۰۰
Sirina Grevenon (W)
۲
۰
AEK Athens (W)
Finished
۱۳:۳۰
Panathinaikos (W)
۵
۰
Trikala 2011 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Kastoria GPO (W)
۴
۰
Volos 2004 (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Finland U20 League
FC Honka U20
۳
۳
Atlantis U20
Finished
۱۳:۳۰
Ilves Tampere U20
۱
۰
GrIFK U20
Finished
۱۴:۳۰
  Kenya Cup
Kenya Commercial Bank Nairobi
۲
۱
Kariobangi Sharks
Finished
۱۲:۳۰
Kenya Police FC
۱
۰
AFC Leopards
Interrupted
۱۵:۳۰
  Austria Landesliga
ASK Klagenfurt II
۲
۱
SC Landskron
Finished
۱۲:۰۰
WAF Brigittenau
۰
۱
SK Slovan Hac
Finished
۱۲:۰۰
SV Feldkirchen
۵
۰
SK Maria Saal
Finished
۱۲:۳۰
FC Koblach
۲
۰
VfB Bezau
Finished
۱۲:۳۰
St Michael/Lav
۳
۲
Annabichler SV
Finished
۱۷:۰۰
St. Veit/Glan
۲
۲
USV Ragnitz
Finished
۱۷:۰۰
Telfs
۲
۱
Worgl SV
Finished
۱۸:۳۰
SV Strasswalchen
۱
۱
TSU Bramberg
Finished
۱۸:۳۰
  Vietnam Women National Championship
GT Thai Nguyen (W)
۴
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۲:۰۰
Phong Phu Ha Nam (W)
۲
۰
Ho Chi Minh City II (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
Robina City FC (W)
۱
۱
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich Knights (W)
۱
۷
North Lakes (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NPL Queensland Women
Eastern Suburbs (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۱۱:۳۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Lebanon Premier League Women
Helium Sports Club (W)
۱
۰
No Limits (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 4
Dome FC
۱
۰
Samut Songkhram City
Finished
۱۲:۳۰
  Greece U19 Super League
Volos NPS U19
۱
۴
OFI Crete U19
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Macarthur Rams (W)
۱
۲
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۲
University of New South Wales (W)
Finished
۱۰:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۰
۱
Sydney Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۶
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۰
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۲
UNSW FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
KS Stilon Gorzow Wielkopolski
۳
۴
Gornik Polkowice
Finished
۱۸:۳۰
MKS Kluczbork
۱
۲
LZS Starowice Dolne
Finished
۱۸:۳۰
Sleza Wroclaw
۰
۱
Odra Bytom Odrzanski
Finished
۱۹:۳۰
Lechia Zielona Gora
۰
۲
Slask Wroclaw II
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic Division 2 Women
FK Dukla Praha (W)
۳
۱
FK Teplice (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
San Luis FC (W)
۱
۱
Rosario Central (W)
Finished
۱۷:۳۰
Platense (W)
۱
۱
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
UAI Urquiza (W)
۳
۰
River Plate (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Liga Ascenso Women
Curico Unido (W)
۲
۱
Rangers de Talca (W)
Finished
۱۷:۳۰
Huachipato (W)
۳
۱
Deportes Temuco (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Ghana Premier League
Asante Kotoko
-
-
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
Bofoakwa Tano
۰
۲
Medeama
Finished
۱۸:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۲
۱
Dreams FC
Finished
۱۸:۳۰
Great Olympics
۳
۲
Berekum Chelsea
Finished
۱۸:۳۰
  Tunisia Ligue 2, Group A
ES Hammam Sousse
۰
۲
JS Omrane
Finished
۱۸:۰۰
CS Hammam-Lif
۲
۲
CS de Msaken
Finished
۱۸:۰۰
AS Ariana
۳
۱
Sporting Club de Ben Arous
Finished
۱۸:۰۰
Kalaa Sport
۳
۰
AS Oued Ellil
Finished
۱۸:۰۰
  Angola Girabola
Santa Rita de Cassia FC
۱
۱
Academica do Lobito
Finished
۱۸:۰۰
Primeiro de Agosto
۱
۱
Sao Salvador
Finished
۱۸:۰۰
Wiliete
۱
۱
Sagrada Esperanca
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Super League 2, Group A
Levadiakos
۴
۰
AEK Athens B
Finished
۱۸:۰۰
  Sweden Elitettan Women
Orebro SK Soder (W)
۲
۲
Sunnanaa (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
۲
۱
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۱
۰
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۳
۱
Sunderland U21
Finished
۱۷:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atletico Vega Real
۰
۱
Atlantico Puerto Plata FC
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 4. Deild
KA Asvellir
۵
۲
KFS Vestmennaeyjar
Finished
۱۷:۳۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
Lorentzweiler
-
-
FC Alisontia Steinsel
Finished
۱۷:۳۰
Jeunesse Canach
-
-
US Hostert
Finished
۱۷:۳۰
Avenir Beggen
-
-
FC Berdenia Berbourg
Finished
۱۷:۳۰
SC Bettembourg
-
-
US Rumelange
Finished
۱۷:۳۰
Etzella Ettelbruck
-
-
FC Rodange 91
Finished
۱۷:۳۰
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
FC Koeppchen Wormeldange
Finished
۱۷:۳۰
CS Grevenmacher
-
-
Residence Walferdange
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Guairena FC
۱
۰
12 de Junio
Finished
۱۷:۳۰
Guairena FC
-
-
12 Unio Villa Hayes
Finished
۱۷:۳۰
Club General Martin Ledesma
۰
۴
Club Atletico Tembetary
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Dardania Lausanne
۱
۳
Perly-Certoux
Finished
۱۷:۰۰
  Armenia 1. Division
Noah Yerevan 2
۱
۰
Mika Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
۳
۱
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Cliftonville (W)
۸
۱
Larne FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Landesliga
Radefelder SV 90
۳
۳
Kickers Markkleeberg
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Olimpia SP U23
۰
۲
Inter Bebedouro SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig
Erbaaspor
۲
۱
Mus 1984 Musspor
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
TJ Druzstevnik Velke Ludince
۲
۰
FK Podkonice
Finished
۱۸:۳۰
TJ Kovo Belusa
۱
۱
MSK Fomat Martin
Finished
۱۸:۳۰
SKF Sered
۱
۰
TJ Jednota Banova
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Sloboda Uzice
۱
۱
FK Radnicki Beograd
Finished
۱۸:۳۰
Mladost Novi Sad
۰
۲
RFK Novi Sad 1921
Finished
۱۸:۳۰
OFK Vrsac
۲
۰
FK Kolubara
Finished
۱۸:۳۰
FK Dubocica
۰
۲
Metalac GM
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Maua FC U20
۰
۲
Santos FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Sotra Sportsklubb
۲
۱
FK Arendal
Finished
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie Conference League Play Offs
FC Utrecht
۱
۲
Go Ahead Eagles
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia Primera B
Deportes Quindio
-
-
Union Magdalena Santa Marta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Llaneros FC
-
-
Cucuta Deportivo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Alianza Atletico
-
-
Carlos A. Mannucci
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Sport Boys
-
-
Asociacion Deportiva Tarma
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Academia Rey Lara Deportivo
-
-
Yaracuyanos FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Dynamo Puerto FC
-
-
Deportivo Nueva Esparta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Chile Tercera Division
Deportes Union Companias
-
-
Iberia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Syria Youth League
Al-Karamah U23
۲
۲
Al Ittihad Aleppo U23
Finished
۱۶:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Partizani Tirana
۰
۱
KF Egnatia
inprogress
۲۰:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
MKE Ankaragucu U19
۲
۰
Goztepe SK U19
Finished
۲۰:۳۰
  Mauritania Division 1
ASAC Concorde
۰
۱
FC Tevragh Zeina
Finished
۲۰:۰۰
  Sierra Leone Premier League
Wilberforce Strikers
۱
۱
SLIFA
Finished
۲۰:۰۰
  Mali Premiere Division
Afrique Football Elite
۱
۰
US Bougouni
Finished
۲۰:۰۰
ATS de Koro
۰
۳
AS Police de Bamako
Finished
۲۰:۰۰
FC Binga
۳
۰
USC Kita
Finished
۲۰:۰۰
Stade Malien de Bamako
۰
۰
AS Korofina
inprogress
۲۲:۰۰
  Portugal Campeonato Nacional Women
Vilaverdense (W)
۱
۱
Amora FC (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Colombia U19 Championship
Envigado U19
۳
۱
CD Ciclos U19
Finished
۱۸:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Solin
۰
۱
BSK Bijelo Brdo
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
Narpes Kraft
۱
۱
JPS
Finished
۱۹:۰۰
  Bosnia and Herzegovina 1. Division FBiH
FK Zvijezda Gradacac
۱
۰
FK Gorazde
Finished
۱۹:۰۰
Stupcanica Olovo
۶
۲
NK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۹:۰۰
NK Jedinstvo Bihac
۴
۲
HNK Tomislav
Finished
۱۹:۰۰
FK Sloboda Tuzla
۲
۰
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۱۹:۰۰
FK Rudar Kakanj
۰
۱
Radnik Hadzici
Finished
۱۹:۰۰
Vis Simm-Bau
۰
۱
Tosk Tesanj
Finished
۱۹:۰۰
Buducnost Banovici
۰
۴
NK Celik Zenica
Finished
۱۹:۰۰
Gradina Srebrenik
۲
۴
FK Gornji Rahic
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko A
GrIFK Grankulla
۰
۱
Atlantis H II
Finished
۱۹:۰۰
  Poland III Liga, Group 4
Siarka Tarnobrzeg
۶
۲
Wieczysta Krakow
Finished
۱۸:۳۰
  Europe EURO U17, Group B
Wales U17
۱
۱
Croatia U17
Finished
۱۸:۳۰
Austria U17
۴
۰
Denmark U17
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 1. Deild
UMF Njardvik
۰
۰
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FF Jaro
۰
۰
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۸:۳۰
  North Macedonia First League
FK Vardar Skopje
۲
۰
Detonit Plackovica
Finished
۱۸:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
FC Rimavska Sobota
۱
۱
Slavia TU Kosice
Finished
۱۸:۳۰
TJ Tatran Oravske Vesele
۴
۱
SK Novohrad Lucenec
Finished
۱۸:۳۰
MFK Snina
۱
۰
FK Svidnik
Finished
۱۸:۳۰
MSK Spisske Podhradie
۰
۷
MSK Tesla Stropkov
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CS Dock Sud
۲
۱
Deportivo Liniers
Finished
۱۸:۳۰
Colegiales
۲
۱
Comunicaciones de Bueno Aires
Finished
۲۰:۰۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
Nacional JM Paz
۰
۲
CA Regional de Resistencia
Finished
۱۶:۳۰
C.U.N.E.
۰
۰
CA Bancarios
inprogress
۲۲:۱۵
  Spain Division de Honor Juvenil
Atletico Madrid U19
۱
۰
Real Betis Balompie U19
Finished
۱۳:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Regartadaz Tursunzoda
۱
۰
FC Panjshir
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۶
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۴
۱
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC (W)
۱
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۰
۵
Perth Redstar FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
  Russia FNL 2, Division B, Group 2
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۲
FK Spartak Moscow II
Finished
۱۰:۳۰
FC Tver
۱
۱
Dynamo Vologda
Finished
۱۴:۳۰
Chertanovo Moscow
۰
۱
Dinamo Moscow II
Finished
۱۴:۳۰
Znamya Truda OZ
۰
۳
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۵:۳۰
Luki-Energiya
۲
۱
Rodina Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Vladimir
۰
۱
FC Irkutsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Baltika Kaliningrad
۱
۰
Zvezda Sankt-Peterburg
Finished
۱۷:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Sha Tin
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۰۹:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۴
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۰۸:۰۰
  World Friendly Club Matches
Jubilo Iwata
۳
۳
FC Gifu
Finished
۰۷:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
FC Yamato Sylphid (W)
۱
۱
FC Fujizakura Yamanashi (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱
۴
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۴
۳
Emerging Jets (W)
Finished
۰۶:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Los Cabos United
۱
۱
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۶:۳۰
  Russia FNL 2, Division B, Group 3
Dynamo Vladivostok
۱
۰
Spartak Tambov
Finished
۰۶:۳۰
Sakhalin Sakhalinsk
۰
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۰۸:۳۰
Khimki II
۱
۲
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
Finished
۱۳:۳۰
Strogino Moscow
۰
۱
Zenit Penza
Finished
۱۳:۳۰
FC Salyut Belgorod
۲
۱
FK Kosmos
Finished
۱۵:۳۰
FK Kvant Obninsk
۲
۱
Arsenal Tula II
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۰
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  Romania Liga IV
CS Unirea Cocorastii Colt
۱
۳
AS Vointa Varbilau
Finished
۱۱:۳۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo Marquense
۲
۰
Juventud Copalera
Finished
۰۵:۳۰
  Honduras Reserve League
Olancho FC Reserves
۳
۰
CD Olimpia Reserves
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie A
Bragantino Red Bull
-
-
Atletico Mineiro
Cancelled
۰۳:۳۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
Juventus Managua FC
۰
۰
Rancho Santana FC
Finished
۰۳:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Chattanooga FC
۳
۲
Atlanta United II
Finished
۰۲:۳۰
New England Revolution II
-
-
New York City FC II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Puerto Rico Puerto Rico National Football League
Academia Quintana
۲
۱
Metropolitan San Juan FA
Finished
۰۲:۳۰
  United States NISA
Savannah Clovers
۰
۱
Club de Lyon FC
Finished
۰۰:۳۰
  South America Kings League World Cup 40 mins play
Los Chamos (VII)
-
-
PIO FC (VII)
Finished
۰۰:۳۰
Youniors FC (VII)
-
-
Saiyans FC (VII)
Finished
۲۰:۳۰
Peluche Caligari (VII)
-
-
Deptostra FC (VII)
inprogress
۲۱:۳۰
  Peru Reserve League
Sport Huancayo Reserves
۱
۱
Alianza Lima Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Comerciantes Unidos Reserves
۱
۱
Atletico Grau Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Peru Liga 2
Molinos El Pirata
۱
۲
Juan Pablo II College
Finished
۰۰:۰۰
  Philippines PFL
Taguig FC
-
-
Maharlika
Cancelled
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Second League Women
Mathaithai FC (W)
۱
۳
NWU Vaal FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Nigeria NPFL
Plateau United
۰
۰
Niger Tornadoes
Finished
۱۶:۳۰
Kwara United
۳
۲
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Lobi Stars
۱
۲
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Rivers United
۴
۱
Sporting Lagos FC
Finished
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۳
۰
Gombe United
Finished
۱۸:۳۰
Sunshine Stars FC
۰
۰
Bendel Insurance
Finished
۱۸:۳۰
Kano Pillars
۳
۱
Doma United FC
Finished
۱۸:۳۰
  Bhutan Premier League
Transport United FC
۴
۴
Royal Thimphu College
Finished
۱۵:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Greenfuel FC
۱
۱
Highlanders
Finished
۱۶:۳۰
FC Platinum
۱
۰
Dynamos FC
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۰
Bulawayo Chiefs FC
Finished
۱۶:۳۰
Manica Diamonds F.C.
۱
۰
Hwange Colliery
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al-Hudood Sports Club
۱
۲
Al Talaba FC
Finished
۱۶:۳۰
Newroz SC
۰
۰
Naft Maysan
Finished
۱۶:۳۰
  France Division 2 Women
Metz (W)
۳
۲
Montauban (W)
Finished
۱۶:۳۰
US Orleans (W)
۰
۰
Strasbourg (W)
Finished
۱۶:۳۰
Nantes (W)
۲
۰
ASPTT Albi (W)
Finished
۱۶:۳۰
Le Mans (W)
۲
۰
OGC Nice (W)
Finished
۱۶:۳۰
Marseille (W)
۵
۰
Rodez AF (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Safa
۰
۲
AL-Nejmeh SC Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Al Ahed
۲
۳
Al Bourj
Finished
۱۶:۳۰
Al Ansar Beirut
۲
۰
Racing Beirut
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hessen
RW Walldorf
۰
۰
SC Viktoria Griesheim
Finished
۱۶:۳۰
  Iraq Division One
El Atesalat
۶
۱
Al Shirqat
Finished
۱۶:۱۵
  Germany Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
SV Werder Bremen II
۱
۰
FC Altona 93
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Træff
۱
۰
Skjetten
Finished
۱۵:۳۰
Lorenskog IF
۰
۱
Skedsmo
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
HJK Helsinki (W)
۴
۰
JyPK (W)
Finished
۱۵:۳۰
FC Honka Espoo (W)
۳
۲
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
BATE Borisov
Finished
۱۵:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۲
۲
FC Smorgon
Finished
۱۷:۳۰
Slavia Mozyr
۱
۱
Dinamo Minsk
Finished
۱۹:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopia Bunna
۶
۱
Hambericho Durame
Finished
۱۵:۳۰
Hadiya Hosaena
۱
۲
Hawassa City
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL 2, Division A Gold
Sokol Kazan
۲
۰
Akron Togliatti 2
Finished
۱۲:۳۰
FC Ufa
۶
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۲:۳۰
Novosibirsk FK
۲
۰
FC Krasnodar II
Finished
۱۳:۳۰
Veles Moscow
۰
۱
FC Chelyabinsk
Finished
۱۴:۳۰
Murom
۱
۰
Rodina Moscow II
Finished
۱۷:۳۰
FC Chayka
۳
۱
Rotor Volgograd
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Club Guarani Asuncion Reserves
۲
۰
Sportivo Luqueno Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Tacuary Reserves
۰
۰
Cerro Porteno Reserve
Finished
۱۵:۰۰
  Norway 3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۳
۲
Surnadal
Finished
۱۴:۳۰
Stromsgodset IF II
۲
۱
Nardo FK Trondheim
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Lucksta IF
۲
۴
Bergnasets AIK
Finished
۱۴:۳۰
TEAM TG FF
۲
۲
Skelleftea FF
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۵
۰
ZNK Split (W)
Finished
۱۴:۳۰
ZNK Osijek (W)
۲
۱
Dinamo Maksimir (W)
Finished
۱۸:۳۰
ZNK Agram (W)
۱
۲
NK Medimurje Cakovec (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Denmark 2nd Division Women
Kolding IF II (W)
۲
۴
Team Viborg (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Poland 1 Liga Women
Zabkovia Zabki (W)
۰
۵
Sleza Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۰۰
Legia Warsaw (W)
۴
۲
Bielawianka Bielawa (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Kenya Super League
Luanda Villa SC
۰
۲
Mully Children Family
Finished
۱۳:۳۰
  Portugal Liga Segunda
Lusitania Lourosa
۱
۰
Feirense
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Transinvest II
-
-
FC Dziugas B
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۱
۴
FK Dembava
Finished
۱۳:۳۰
  Belarus 1. Division
Niva Dolbizno
۷
۱
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Maxline Vitebsk
۱
۱
FC Belshina Bobruisk
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Nacka Iliria
۰
۳
Åtvidabergs FF
Finished
۱۳:۳۰
BK Ljungsbro
۱
۱
Huddinge IF
Finished
۱۶:۳۰
Sleipner IK Norrkoping
۱
۰
Smedby AIS
Finished
۱۷:۳۰
Syrianska FC
۰
۲
Enskede IK
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches
Grenada
-
-
Saint Vincent and The Grenadines
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید